Opcje widoku
Powiększ tekst
Powiększ tekst
Pomniejsz tekst
Pomniejsz tekst
Kontrast
Kontrast
Podkreślenie linków
Podkreślenie linków
Reset
Reset

Zawody lekkoatletyczne w czwórboju

    Na stadionie OSIR-u w Brzostku odbyły się zawody lekkoatletyczne w czwórboju. Pierwsze miejsce w kategorii dziewcząt zajmuje Szkoła Podstawowa w Brzostku. Skład zwycięskiej drużyny: Julita, Bilkowska, Marysia Nykiel, Liliana Bawiec, Jowita Cisoń, Emilia Kasprzyk, Klaudia Cabaj. Indywidualnie na podium z naszego zespołu stanęły: Emilia Kasprzyk drugie miejsce w rzucie piłeczką palantową Julita Bilkowska pierwsze miejsce na dystansie 600 m pierwsze miejsce w skoku dal pierwsze miejsce w biegu na dystansie 60m. Klaudia Cabaj trzecie miejsce w rzucie piłeczką palantową Marysia Nykiel trzecie miejsce w biegu na dystansie 60 m trzecie miejsce w skoku w dal. Gratulacje dla całego zespołu za trud i pracę. Szczególne podziękowania dla dziewczyn, które zdobyły indywidualne wyróżnienia. Julita to był Twój dzień. Gratulacje dla wszystkich zespołów. Podziękowania dla Elżbiety Ryba - Stanek za pomoc w przygotowaniu uczniów. Podziękowania dla organizatorów.

    W czwórboju lekkoatletycznym na stadionie OSIR-u w Brzostku chłopcy z naszej szkoły zajmują drugie miejsce. Uczniowie startowali w czterech konkurencjach: bieg na dystansie 1000m, który był najtrudniejszą konkurencją dla wszystkich zawodników. Uczeń naszej szkoły Antoni Szweda zdobywa trzecie miejsce. W biegu na dystansie 100m najlepszym zawodnikiem z SP Brzostek był Mikołaj Kałuziński zajmując czwarte miejsce. W rzucie piłeczką palantową najlepszym okazał się Jakub Knapik z SP Brzostek. Uczniowie skakali w dal i to była ostatnia konkurencja. Skład drużyny: Antoni Szweda, Jakub Knapik, Szymon Caban, Mikołaj Kałuziński, Tomasz Dziedzic, Marcin Bożek. Podziękowania dla całego zespołu za trud i poświęcony czas na treningi. Szczególne podziękowania dla uczniów, którzy zajmowali indywidualnie miejsca na podium. Podziękowania dla organizatorów. Szczególne podziękowania dla wszystkich, którzy nas wspierali.

Data dodania: 2023-05-22 13:15:26
Data edycji: 2023-06-15 13:42:27
Ilość wyświetleń: 115

Strefa nauczyciela

dostęp zabezpieczony hasłem
Zobacz

Nasi Partnerzy

„W wychowaniu chodzi właśnie o to, ażeby człowiek stawał się coraz bardziej człowiekiem (…), ażeby również umiał bardziej być nie tylko z drugim, ale i dla drugich.”

JAN PAWEŁ II
Bądź z nami
aktualności i informacje
Biuletynu Informacji Publicznej
Logo Facebook
Facebook
Biuletynu Informacji Publicznej