Opcje widoku
Powiększ tekst
Powiększ tekst
Pomniejsz tekst
Pomniejsz tekst
Kontrast
Kontrast
Podkreślenie linków
Podkreślenie linków
Reset
Reset

Zajęcia w Warsztatach Terapii Zajęciowej w Brzostku

    1 marca klasa 3 b po raz drugi wzięła udział w zajęciach plastycznych zorganizowanych w WTZ w Brzostku. Tym razem uczniowie czyścili swoje prace papierem ściernym, które wyschły i zostały wypalone w specjalistycznym piecu ceramicznym. Kolejnym etapem zajęć było malowanie ich farbami. Pani instruktorka – Anna Szczepanik – Barys podziwiała i chwaliła zaangażowanie uczniów podczas zajęć, a przede wszystkim skupienie w czasie pracy i dobór kolorów.

    Dzieci dziękując pani kierownik Alicji Kawalec – Przetacznik za możliwość skorzystania z zajęć, zostały ponownie zaproszone, z czego nie kryły swojej radości.

    Po przyjściu do szkoły urządziliśmy wystawkę prac, podczas której każdy uczeń mógł zobaczyć i podziwiać pracę swoich koleżanek i kolegów.

    Składam serdeczne podziękowania Pani kierownik WTZ Alicji Kawalec – Przetacznik  za możliwość uczestniczenia w zajęciach, a Pani instruktor Annie Szczepanik – Barys za ich przeprowadzenie. Dziękuję również Pani  dyrektor szkoły  Małgorzacie Salacha za zgodę na wyjście na zajęcia.

Wychowawczyni klasy 3b

Data dodania: 2023-03-09 08:33:04
Data edycji: 2023-03-09 08:36:03
Ilość wyświetleń: 222

Strefa nauczyciela

dostęp zabezpieczony hasłem
Zobacz

Nasi Partnerzy

„W wychowaniu chodzi właśnie o to, ażeby człowiek stawał się coraz bardziej człowiekiem (…), ażeby również umiał bardziej być nie tylko z drugim, ale i dla drugich.”

JAN PAWEŁ II
Bądź z nami
aktualności i informacje
Biuletynu Informacji Publicznej
Logo Facebook
Facebook
Biuletynu Informacji Publicznej