Opcje widoku
Powiększ tekst
Powiększ tekst
Pomniejsz tekst
Pomniejsz tekst
Kontrast
Kontrast
Podkreślenie linków
Podkreślenie linków
Reset
Reset

WYJAZD DO KINA

WYJAZD DO KINA

    23 marca 2022r. uczniowie klasy VIIb oraz VIIc wyjechali na wycieczkę do krośnieńskiego kina Helios, aby obejrzeć ekranizację książki  Agnieszki Dąbrowskiej „Za duży na bajki”.

    Film opowiada o nieporadnym życiowo dziesięciolatku - Waldku, który nieoczekiwanie zostanie postawiony przed rodzinnym dramatem. Jego ukochana mama zaczyna poważnie chorować, a opiekę nad jedynym synem powierza swojej ekscentrycznej ciotce. Wydaje się, że zarówno choroba mamy, jak i nowe porządki wprowadzone przez ciotkę Mariolę staną na drodze do spełnienia marzeń chłopca. Jednak, to właśnie dzięki nim, Waldek zyskuje coś więcej, niż wymarzoną wygraną w turnieju gier komputerowych. Niespodziewanie zaczyna rozumieć, kto i co tak naprawdę jest ważne w życiu i na czyje wsparcie zawsze może liczyć.

    Młodzi ludzie z zapartym tchem obejrzeli projekcję i wyrazili swoją gotowość do następnego wyjazdu. Był to piękny, słoneczny dzień bardzo mile i sympatycznie spędzony!

Data dodania: 2022-03-28 13:10:14
Data edycji: 2022-03-28 13:25:16
Ilość wyświetleń: 369

Strefa nauczyciela

dostęp zabezpieczony hasłem
Zobacz

Nasi Partnerzy

„W wychowaniu chodzi właśnie o to, ażeby człowiek stawał się coraz bardziej człowiekiem (…), ażeby również umiał bardziej być nie tylko z drugim, ale i dla drugich.”

JAN PAWEŁ II
Bądź z nami
aktualności i informacje
Biuletynu Informacji Publicznej
Logo Facebook
Facebook
Biuletynu Informacji Publicznej