Kontrast
Podkreślenie linków
Reset
Reset

VII GRAND PRIX GMINY BRZOSTEK W BIEGACH PRZEŁAJOWYCH O PUCHAR BURMISTRZA BRZOSTKU

W dniu 28 września 2023r. na terenie stadionu Ośrodka Sportu i Rekreacji w Brzostku odbyło się VII Grand Prix Gminy Brzostek w Biegach Przełajowych o Puchar Burmistrza w Brzostku.

Zawody odbywały się w trzech kategoriach wiekowych zarówno dla dziewcząt jak i chłopców. Łącznie z naszej szkoły wzięło udział 42 uczniów.

W kategorii klas 1-3 dziewcząt IV miejsce zajęła Magdalena Gonet, VI miejsce Viviana Piątek. W kategorii chłopców 1-3, I miejsce zajął Maksymilian Grygiel, II miejsce Szymon MyśliwiecIV miejsce Filip Łukowicz.

W kategorii klas 4-6 dziewcząt II miejsce zajęła Marlena Szczur.

W kategorii klas 4-6 chłopców I miejsce zajął Kamil FijołekV miejsce Rafał WojnarVI miejsce Filip Wołowiec.

W kategorii klas 7-8 dziewcząt III miejsce zajęła Justyna GwiżdżV miejsce Klaudia Czerwińska.

W kategorii klas 7-8 chłopców I miejsce zajął Szymon Caban.

W klasyfikacji ogólnej Szkoła Podstawowa w Brzostku zajęła I miejsce i tym samym wygrała „Puchar Burmistrza”.

Wszystkim zawodnikom serdecznie gratulujemy wspaniałych wyników, życzymy dalszych sukcesów sportowych, a organizatorom OSIR-u serdecznie dziękujemy za świetną organizację zawodów.