Czcionka:

A+A-

Kontrast:

Światowy Dzień Pluszowego Misia

    Pluszowy miś to najlepszy przyjaciel każdego malucha, ukochana maskotka na dobre i złe chwile. Można go przytulić, a także powiedzieć mu o czymś bardzo ważnym.

    W dniu 25 listopada 2022 roku przedszkolaki z grupy 0„a” uczestniczyły w obchodach Światowego Dnia Pluszowego Misia. Każde dziecko przyszło do przedszkola ze swoim „milutkim przyjacielem”. Spotkały się misie małe, średnie i duże, brązowe, różowe, białe, niebieskie, lecz łączyło je jedno - każdy był kochany, uroczy i wyjątkowy. W tym wesołym dniu na przedszkolaków czekało wiele atrakcji. Dzieci poznały historię Święta Pluszowego Misia, wspólnie recytowały wiersze o tych uroczych pluszakach, uczestniczyły w zabawach ruchowych, zgadywankach, a także wykonywały prace plastyczne. Nie zabrakło również tańców z misiami i pozowania w fotobudce.

    Ten dzień był pełen uśmiechu   i radości. Mamy nadzieję, że Święto Pluszowego Misia pozostanie w naszych wspomnieniach na długi czas.

Data dodania: 2022-12-01 08:32:28
Data edycji: 2022-12-02 12:27:19
Ilość wyświetleń: 283

Strefa nauczyciela

dostęp zabezpieczony hasłem
Zobacz

Nasi Partnerzy

„W wychowaniu chodzi właśnie o to, ażeby człowiek stawał się coraz bardziej człowiekiem (…), ażeby również umiał bardziej być nie tylko z drugim, ale i dla drugich.”

JAN PAWEŁ II
Bądź z nami
aktualności i informacje
Biuletynu Informacji Publicznej