Opcje widoku
Powiększ tekst
Powiększ tekst
Pomniejsz tekst
Pomniejsz tekst
Kontrast
Kontrast
Podkreślenie linków
Podkreślenie linków
Reset
Reset

SUKCESY „SPORTOWYCH MIKOŁAJEK”

    Grudzień był niezwykłym miesiącem pełnym wydarzeń  sportowych i jednocześnie wspaniałych  sukcesów naszych szkolnych sportowców.  Uczniowie klas IV-VIII wzięli udział w maratonie  imprez sportowych przygotowanych z okazji „Mikołajek” organizowanych przez Ośrodek Sportu i Rekreacji w Brzostku  pod Patronatem Burmistrza w Brzostku.

    W dniu 12 i 13 grudnia w hali sportowej im. Agaty Mróz - Olszewskiej na Turnieju Halowej Piłki Nożnej  spotkały się reprezentacje szkół podstawowych z gminy Brzostek w dwóch kategoriach: młodszej oraz starszej. Chłopcy z naszej szkoły wywalczyli puchary  zdobywając I miejsce w obydwóch kategoriach, zarówno w grupie młodszej jak i starszej.

    Szkołę podstawową w Brzostku w kat. I reprezentowali uczniowie klas 4 i 5 : Eryk Czajka, Ksawery Czarnecki, Ksawery Dziedzic, Filip Jedziniak, Adrian Kolbusz, Jan Orlow, Rafał Wojnar.  Skład drużyny starszej (kat. II ): Jakub Drechny, Kamil Fijołek, Natan Grodzki, Oskar Kopeć, Kacper Michoński, Bartosz Rawa, Grzegorz Witalis, Michał Wojnar.

    Na zakończenie najlepsze drużyny oraz wyróżniający się zawodnicy otrzymali pamiątkowe puchary, statuetki i nagrody. Królem strzelców rozgrywek  zarówno w kategorii młodszej jak i starszej zostali również uczniowie naszej szkoły: Eryk Czajka oraz Kamil Fijołek. Brawo piłkarze!!I

    W kolejnym dniu sportowych zmagań w imprezach zorganizowanych w ramach „Sportowych Mikołajek” odbył się Turniej  Piłki Siatkowej Dziewcząt, w którym to  nasze zawodniczki wywalczyły II miejsce.

    Drużynę z naszej szkoły  reprezentowały uczennice :  Aleksandra Baran, Jowita Cisoń, Malwina Czerwińska, Gwiżdż Justyna, Emilia Kasprzyk, Lena Kwiatkowska, Julia Ramut, Lena Szarek.

Wszystkie drużyny reprezentujące naszą szkołę  wykazywały ogromną siłę walki.     Zdecydowanie były to dni pełne niezapomnianych, sportowych emocji.  Gratulujemy zwycięstwa zarówno chłopcom jak i dziewczętom oraz życzymy dalszych sukcesów sportowych.

Nauczyciele wychowania fizycznego.

Data dodania: 2023-12-22 09:19:37
Data edycji: 2023-12-22 09:22:15
Ilość wyświetleń: 269

Strefa nauczyciela

dostęp zabezpieczony hasłem
Zobacz

Nasi Partnerzy

„W wychowaniu chodzi właśnie o to, ażeby człowiek stawał się coraz bardziej człowiekiem (…), ażeby również umiał bardziej być nie tylko z drugim, ale i dla drugich.”

JAN PAWEŁ II
Bądź z nami
aktualności i informacje
Biuletynu Informacji Publicznej
Logo Facebook
Facebook
Biuletynu Informacji Publicznej