Opcje widoku
Powiększ tekst
Powiększ tekst
Pomniejsz tekst
Pomniejsz tekst
Kontrast
Kontrast
Podkreślenie linków
Podkreślenie linków
Reset
Reset

SUKCES UCZNIA SZKOŁY PODSTAWOWEJ W BRZOSTKU

SUKCES UCZNIA SZKOŁY PODSTAWOWEJ W BRZOSTKU

    W piątek 26 listopada 2021 r. w I Liceum Ogólnokształcącym w Dębicy odbyła się 17 Powiatowa Olimpiada Wiedzy Ekologicznej dla szkół podstawowych z terenu powiatu dębickiego. Udział w niej wzięło 23 uczestników. Otwarcia olimpiady oraz wręczenia nagród dokonał Starosta Powiatu Dębickiego Piotr Chęciek wraz z dyrekcją szkoły oraz nauczycielami przygotowującymi turniej.

  Młodzież zmierzyła się zestawem pytań, których treści obejmowały zagadnienia związane z ekologią, funkcjonowaniem środowiska oraz biologią powiatu dębickiego. Reprezentant naszej szkoły odniósł ogromny sukces, gdyż I miejsce w tej olimpiadzie zajął Filip Nowak z klasy VII b.

    Na koniec młodzież uczestniczyła w wykładzie prowadzonym przez profesor Magdalenę Hędrzak z Uniwersytetu Rolniczego w Krakowie, dotyczącym ciekawej tematyki żyjącego na naszych terenach chomika europejskiego, gatunku krytycznie zagrożonego wyginięciem.

    Dziękujemy wszystkim uczniom, którzy reprezentowali naszą szkołę i otrzymali wyróżnienie za udział w konkursie: Natalii Grygiel, Elizie Nawracaj, Magdalenie Nawracaj, Bartoszowi Czapli, Radosławowi Miałkowskiemu oraz Kacprowi Nowakowi.

    Składamy również serdeczne podziękowania Organizatorom za zaproszenie i miłą atmosferę podczas konkursu.

Data dodania: 2021-12-02 23:26:40
Data edycji: 2021-12-02 23:28:29
Ilość wyświetleń: 558

Strefa nauczyciela

dostęp zabezpieczony hasłem
Zobacz

Nasi Partnerzy

„W wychowaniu chodzi właśnie o to, ażeby człowiek stawał się coraz bardziej człowiekiem (…), ażeby również umiał bardziej być nie tylko z drugim, ale i dla drugich.”

JAN PAWEŁ II
Bądź z nami
aktualności i informacje
Biuletynu Informacji Publicznej
Logo Facebook
Facebook
Biuletynu Informacji Publicznej