Czcionka:

A+A-

Kontrast:

Przyszli programiści

    Siedmioro uczniów naszej szkoły zakwalifikowało się do kolejnego etapu konkursu matematyczno-informatycznego InstaLogik organizowanego przez  Placówkę Edukacji Informatyczno-Matematycznej InstaKod oraz Ośrodek Edukacji Informatycznej i Zastosowań Komputerów w Warszawie. Konkurs uzyskał patronat honorowy Ministra Edukacji i Nauki.

    Adresatami działań są wszyscy uczniowie zainteresowani zagadkami logicznymi, matematyką, programowaniem. Celem konkursu jest zachęcenie do zmierzenia się z zadaniami logicznymi oraz prostymi ćwiczeniami programistycznymi, które wprowadzają młodych ludzi w świat programowania. Ponadto rozwijanie zainteresowań matematycznych i programistycznych młodzieży oraz propagowanie myślenia komputacyjnego.

    W pierwszym etapie konkursu wzięło udział 10 uczniów naszej szkoły. Do drugiej rundy zakwalifikowali się z klasy 5a: Bartosz Chachrut, Natalia Sobczyk, Karol Czapla: z 6b Szymon Caban oraz z klasy 8b Konrad Kmiecik, Filip Nowak oraz Mateusz Kaput.

    Nasi uczniowie będą przygotowywać się do kolejnego etapu zmagań, który potrwa do 10 grudnia 2022 roku. Życzymy powodzenia!

Nauczyciele matematyki

Data dodania: 2022-11-14 09:20:04
Data edycji: 2022-11-14 09:26:20
Ilość wyświetleń: 233

Strefa nauczyciela

dostęp zabezpieczony hasłem
Zobacz

Nasi Partnerzy

„W wychowaniu chodzi właśnie o to, ażeby człowiek stawał się coraz bardziej człowiekiem (…), ażeby również umiał bardziej być nie tylko z drugim, ale i dla drugich.”

JAN PAWEŁ II
Bądź z nami
aktualności i informacje
Biuletynu Informacji Publicznej
Logo Facebook
Facebook