Opcje widoku
Powiększ tekst
Powiększ tekst
Pomniejsz tekst
Pomniejsz tekst
Kontrast
Kontrast
Podkreślenie linków
Podkreślenie linków
Reset
Reset

PRELEKCJA DZIELNICOWEGO NA TEMAT BEZPIECZEŃSTWA

PRELEKCJA DZIELNICOWEGO NA TEMAT BEZPIECZEŃSTWA

    20 października 2021r. w naszej szkole gościł Pan Przemysław Stec – dzielnicowy. Odwiedził on klasy: szóstą, siódmą i ósme, a głównym tematem jego prelekcji było przedstawienie uczniom tematyki związanej z następstwami ich często nieprzemyślanego i nieodpowiedniego zachowania. W swoich słowach nawiązał nie tylko do uczniowskich zachowań agresywnych i przemocy bezpośredniej, ale również do cyberprzemocy. Opowiedział o najczęściej spotykanych skutkach palenia papierosów oraz e-papierosów, zetknięcia się nawet jednorazowego z jakąkolwiek substancją pobudzającą.

    Zwrócił się do uczniów z prośbą i apelem o to, by byli rozsądni, by nie dali się nikomu do niczego niedozwolonego namówić. Prosił, by reagowali na każdy zauważony przejaw przemocy oraz potrafili krytycznie i odpowiedzialnie myśleć i działać, brać odpowiedzialność za swoje i czyjeś zdrowie oraz życie.

Data dodania: 2021-10-25 11:54:16
Data edycji: 2021-10-25 11:56:57
Ilość wyświetleń: 429

Strefa nauczyciela

dostęp zabezpieczony hasłem
Zobacz

Nasi Partnerzy

„W wychowaniu chodzi właśnie o to, ażeby człowiek stawał się coraz bardziej człowiekiem (…), ażeby również umiał bardziej być nie tylko z drugim, ale i dla drugich.”

JAN PAWEŁ II
Bądź z nami
aktualności i informacje
Biuletynu Informacji Publicznej
Logo Facebook
Facebook
Biuletynu Informacji Publicznej