Czcionka:

A+A-

Kontrast:

PRELEKCJA DZIELNICOWEGO NA TEMAT BEZPIECZEŃSTWA

PRELEKCJA DZIELNICOWEGO NA TEMAT BEZPIECZEŃSTWA

    20 października 2021r. w naszej szkole gościł Pan Przemysław Stec – dzielnicowy. Odwiedził on klasy: szóstą, siódmą i ósme, a głównym tematem jego prelekcji było przedstawienie uczniom tematyki związanej z następstwami ich często nieprzemyślanego i nieodpowiedniego zachowania. W swoich słowach nawiązał nie tylko do uczniowskich zachowań agresywnych i przemocy bezpośredniej, ale również do cyberprzemocy. Opowiedział o najczęściej spotykanych skutkach palenia papierosów oraz e-papierosów, zetknięcia się nawet jednorazowego z jakąkolwiek substancją pobudzającą.

    Zwrócił się do uczniów z prośbą i apelem o to, by byli rozsądni, by nie dali się nikomu do niczego niedozwolonego namówić. Prosił, by reagowali na każdy zauważony przejaw przemocy oraz potrafili krytycznie i odpowiedzialnie myśleć i działać, brać odpowiedzialność za swoje i czyjeś zdrowie oraz życie.

Data dodania: 2021-10-25 11:54:16
Data edycji: 2021-10-25 11:56:57
Ilość wyświetleń: 78

Strefa nauczyciela

dostęp zabezpieczony hasłem
Zobacz

Nasi Partnerzy

„W wychowaniu chodzi właśnie o to, ażeby człowiek stawał się coraz bardziej człowiekiem (…), ażeby również umiał bardziej być nie tylko z drugim, ale i dla drugich.”

JAN PAWEŁ II
Bądź z nami
aktualności i informacje
Biuletynu Informacji Publicznej