Czcionka:

A+A-

Kontrast:

POWIATOWY KONKURS JĘZYKA ANGIELSKIEGO

POWIATOWY KONKURS JĘZYKA ANGIELSKIEGO

 

POWIATOWY KONKURS JĘZYKA ANGIELSKIEGO

MASTER OF WORDS

 edycja I

„BACK TO SCHOOL”

 

    18 listopada czworo uczniów klasy 8a reprezentowało naszą szkołę w konkursie języka angielskiego zorganizowanym przez Zespół Szkół Ekonomicznych im. Janusza Korczaka w Dębicy. Celem konkursu było sprawdzenie znajomości słownictwa z wybranego działu tematycznego, funkcji językowych oraz wybranych struktur gramatycznych. Tematyka tegorocznego konkursu związana była z edukacją, nauką stacjonarną i online, etapami edukacji, przedmiotami szkolnymi oraz wyposażeniem.

Konkurs odbył się w dwóch kategoriach:

  • MASTER OF THEORY – test sprawdzający poziom wiedzy i umiejętności z wybranego zakresu tematycznego – III miejsce Oliwia Furmankiewicz
  • MASTER OF PRACTICE - prezentacja multimedialna w języku angielskim na temat związany z edukacją – II miejsce Anna Szczepanik

 

Ogromne gratulacje dla naszych uczniów, którzy wykazali się wysokim poziomem i pokonali wielu uczestników ze szkół z całego powiatu dębickiego.

Data dodania: 2021-11-24 11:26:17
Data edycji: 2021-11-24 11:26:55
Ilość wyświetleń: 126

Strefa nauczyciela

dostęp zabezpieczony hasłem
Zobacz

Nasi Partnerzy

„W wychowaniu chodzi właśnie o to, ażeby człowiek stawał się coraz bardziej człowiekiem (…), ażeby również umiał bardziej być nie tylko z drugim, ale i dla drugich.”

JAN PAWEŁ II
Bądź z nami
aktualności i informacje
Biuletynu Informacji Publicznej