Opcje widoku
Powiększ tekst
Powiększ tekst
Pomniejsz tekst
Pomniejsz tekst
Kontrast
Kontrast
Podkreślenie linków
Podkreślenie linków
Reset
Reset

PODSUMOWANIE KONKURSU „ZBIERAMY NAKRĘTKI”

PODSUMOWANIE KONKURSU „ZBIERAMY NAKRĘTKI”

    Wzorem lat poprzednich w roku szkolnym 2021/22 kontynuowaliśmy w naszej szkole akcję, która polegała na zbiórce plastikowych nakrętek. Celem akcji charytatywno- ekologicznej było wyrabianie nawyku segregacji odpadów oraz wsparcie osoby potrzebującej.

    Wspólnie udowodniliśmy, że pomoc drugiej osobie nie musi tak naprawdę nic kosztować. Wystarczy, że zaczniemy odkręcać i gromadzić nakrętki które i tak zazwyczaj większość z nas wyrzuca do kosza.

    Uczniowie którzy szczególnie zaangażowali się w akcję otrzymali pamiątkowe dyplomy (pierwsze miejsce – Szymon Myśliwiec, drugie miejsce – Marcelina Maduzia, trzecie miejsce – Kinga Lejkowska i Oliwia Kaczka).

    Jest to jedno z najpopularniejszych przedsięwzięć, dzięki któremu możliwe jest leczenie, rehabilitacja i wsparcie potrzebujących osób. W tym roku nakrętki zostały przekazane do Szkoły Podstawowej w Przeczycy na pomoc dla Juli, która walczy z nowotworem mózgu.

    Serdecznie dziękujemy wszystkim uczniom, nauczycielom i pracownikom szkoły za zaangażowanie w nasze działanie .Słowa uznania kierujemy również w stronę naszych szkolnych organizacji: Caritasu, Samorządu Uczniowskiego i Wolontariatu. Jesteście wspaniali!

Data dodania: 2021-11-30 13:39:46
Data edycji: 2021-12-03 16:20:30
Ilość wyświetleń: 545

Strefa nauczyciela

dostęp zabezpieczony hasłem
Zobacz

Nasi Partnerzy

„W wychowaniu chodzi właśnie o to, ażeby człowiek stawał się coraz bardziej człowiekiem (…), ażeby również umiał bardziej być nie tylko z drugim, ale i dla drugich.”

JAN PAWEŁ II
Bądź z nami
aktualności i informacje
Biuletynu Informacji Publicznej
Logo Facebook
Facebook
Biuletynu Informacji Publicznej