Opcje widoku
Powiększ tekst
Powiększ tekst
Pomniejsz tekst
Pomniejsz tekst
Kontrast
Kontrast
Podkreślenie linków
Podkreślenie linków
Reset
Reset

Nie zapomnij o śniadaniu a podołasz w szkole każdemu wyzwaniu!

    Uczniowie klas I-III naszej szkoły  włączyli się do ogólnopolskiej akcji edukacyjnej „Dzień Zdrowego Śniadania” organizowanej w ramach  Europejskiego Dnia Zdrowego Jedzenia i Gotowania.

    Wychowankowie uczestniczyli w pogadance nt. zdrowego śniadania oraz jego dużego wpływu na codzienne funkcjonowanie organizmu. Dzieci wykonały smakowite zdrowe kanapki i przekąski. Na stolikach znalazły się kolorowe, przeróżne zdrowe smakołyki owocowo-warzywne, oraz pyszne soki. Po prezentacji nastąpiła, z niecierpliwością oczekiwana konsumpcja, bo świeże, pachnące i zdrowe potrawy wyostrzyły każdemu apetyt.

    Każda klasa zaprezentowała zdrową śniadaniówkę oraz wykonała plakaty promujące zdrowie. Ważne, że dzieci poznały jak różnorodne, smaczne i zdrowe może być śniadanie. Akcja była dla uczniów wspaniałą zabawą, integracją podczas prac grupowych oraz zwiększyła ich świadomość na temat zdrowego odżywiania i roli śniadania w diecie człowieka.

Data dodania: 2022-11-10 13:21:36
Data edycji: 2022-11-10 13:25:04
Ilość wyświetleń: 461

Strefa nauczyciela

dostęp zabezpieczony hasłem
Zobacz

Nasi Partnerzy

„W wychowaniu chodzi właśnie o to, ażeby człowiek stawał się coraz bardziej człowiekiem (…), ażeby również umiał bardziej być nie tylko z drugim, ale i dla drugich.”

JAN PAWEŁ II
Bądź z nami
aktualności i informacje
Biuletynu Informacji Publicznej
Logo Facebook
Facebook
Biuletynu Informacji Publicznej