Opcje widoku
Powiększ tekst
Powiększ tekst
Pomniejsz tekst
Pomniejsz tekst
Kontrast
Kontrast
Podkreślenie linków
Podkreślenie linków
Reset
Reset

MIKOŁAJKOWY TURNIEJ PIŁKI SIATKOWEJ O PUCHAR DYREKTORA SZKOŁY

MIKOŁAJKOWY TURNIEJ PIŁKI SIATKOWEJ O PUCHAR DYREKTORA SZKOŁY

    W dniu 6 grudnia 2021 r. na sali gimnastycznej w naszej szkole odbył się Mikołajkowy Turniej Piłki Siatkowej o Puchar Dyrektora Szkoły. Turniej został poprzedzony wcześniejszymi eliminacjami, które miały miejsce w ubiegłym tygodniu. Do finałowych rozgrywek w kategorii dziewcząt zakwalifikowały się klasy: 8a, 8b, 8c.W kategorii chłopców klasy: 7d, 8a, 8c. Finał był niezwykle emocjonujący. Ostatecznie w kategorii dziewcząt złote medale i Puchar Dyrektora Szkoły zdobyła klasa 8a, II miejsce klasa 8b, III miejsce klasa 8c.W kategorii chłopców I miejsce 8a , II miejsce 7d, III miejsce 8c. Najlepszą zawodniczką turnieju została Maja Kosowska z klasy 8b, a najlepszym zawodnikiem wśród chłopców - Dominik Staniszewski z klasy 8a. Gratulacje !!!

    Uczestnicy finałowego turnieju otrzymali medale, dyplom, a Mistrzowie Puchar Dyrektora Szkoły. Dziękujemy bardzo Pani Dyrektor za możliwość zorganizowania Turnieju, wszystkim uczestnikom rozgrywek serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

Nauczyciele wychowania fizycznego.

Data dodania: 2021-12-09 12:14:49
Data edycji: 2021-12-10 13:44:46
Ilość wyświetleń: 476

Strefa nauczyciela

dostęp zabezpieczony hasłem
Zobacz

Nasi Partnerzy

„W wychowaniu chodzi właśnie o to, ażeby człowiek stawał się coraz bardziej człowiekiem (…), ażeby również umiał bardziej być nie tylko z drugim, ale i dla drugich.”

JAN PAWEŁ II
Bądź z nami
aktualności i informacje
Biuletynu Informacji Publicznej
Logo Facebook
Facebook
Biuletynu Informacji Publicznej