Podkreślenie linków
Reset
Reset

MIKOŁAJKOWY TURNIEJ PIŁKI SIATKOWEJ O PUCHAR DYREKTORA SZKOŁY

W dniu 6 grudnia 2021 r. na sali gimnastycznej w naszej szkole odbył się Mikołajkowy Turniej Piłki Siatkowej o Puchar Dyrektora Szkoły. Turniej został poprzedzony wcześniejszymi eliminacjami, które miały miejsce w ubiegłym tygodniu. Do finałowych rozgrywek w kategorii dziewcząt zakwalifikowały się klasy: 8a, 8b, 8c.W kategorii chłopców klasy: 7d, 8a, 8c. Finał był niezwykle emocjonujący. Ostatecznie w kategorii dziewcząt złote medale i Puchar Dyrektora Szkoły zdobyła klasa 8a, II miejsce klasa 8b, III miejsce klasa 8c.W kategorii chłopców I miejsce 8a , II miejsce 7d, III miejsce 8c. Najlepszą zawodniczką turnieju została Maja Kosowska z klasy 8b, a najlepszym zawodnikiem wśród chłopców - Dominik Staniszewski z klasy 8a. Gratulacje !!!

Uczestnicy finałowego turnieju otrzymali medale, dyplom, a Mistrzowie Puchar Dyrektora Szkoły. Dziękujemy bardzo Pani Dyrektor za możliwość zorganizowania Turnieju, wszystkim uczestnikom rozgrywek serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.