
26 maja obchodzimy wyjątkowe święto, jakim jest Dzień Matki. To jedno z najważniejszych świąt w roku, celebrowane na całym świecie. Jest to szczególna okazja, by podziękować Mamom za ich trud włożony w wychowanie dzieci i bezinteresowną miłość. Z tej właśnie okazji uczniowie klas trzecich przygotowały dla swoich Mam montaż słowno-muzyczny. W tym uroczystym dniu w naszej szkole nie zabrakło pięknych słów ukrytych w wierszach, scenkach, piosenkach i tańcach przygotowanych przez trzecioklasistów pod kierunkiem wychowawców. Na tle kolorowej, kwiatowej dekoracji dzieci dziękowały za bezgraniczną miłość, opiekę, troskę oraz poczucie bezpieczeństwa. Przekazane w dedykowanych wierszach i piosenkach słowa dostarczyły mamom wiele uśmiechów i wzruszeń. Pod koniec uroczystości dzieci wręczyły mamom koszyczki pełne kwiatów i innych upominków oraz podziękowania w postaci własnoręcznie wykonanych portretów. Po występie nie zabrakło głośnych braw nagradzających starania występujących pociech oraz mnóstwa uścisków. Na zakończenie spotkania Pan Dyrektor Krzysztof Dziedzic złożył mamom szczere życzenia, a uczniom i wychowawcom pogratulował perfekcyjnie przygotowanej części artystycznej.
Wychowawcy klas trzecich





„W wychowaniu chodzi właśnie o to, ażeby człowiek stawał się coraz bardziej człowiekiem (…), ażeby również umiał bardziej być nie tylko z drugim, ale i dla drugich.”

39-230 Brzostek
Szkolna 13