Opcje widoku
Powiększ tekst
Powiększ tekst
Pomniejsz tekst
Pomniejsz tekst
Kontrast
Kontrast
Podkreślenie linków
Podkreślenie linków
Reset
Reset

LAUREAT KONKURSU PRZEDMIOTOWEGO Z GEOGRAFII

LAUREAT KONKURSU PRZEDMIOTOWEGO Z GEOGRAFII

KACPER NOWAK UCZEŃ KLASY VIII B NASZEJ SZKOŁY LAUREATEM KONKURSU PRZEDMIOTOWEGO Z GEOGRAFII ORGANIZOWANEGO PRZEZ PODKARPACKIEGO KURATORA OŚWIATY

    Konkursy corocznie przygotowywane przez kuratora oświaty opracowywane są dla wszystkich uczniów, szczególnie jednak z myślą o uczniach zdolnych, wykazujących indywidualne zainteresowania, prezentujących rozległą wiedzę oraz wykorzystujących swoją kreatywność i pomysłowość. Zostać laureatem czy finalistą takich eliminacji  jest niezwykle trudno – trzeba wykazać się nie tylko umiejętnościami czy nietypowym myśleniem, ale też  wiedzą i zagadnieniami, które nie są omawiane na lekcjach, a w przygotowania włożyć dużo pracy. Konkurs przedmiotowy przebiega etapami a najlepsi uczniowie przechodzą do finału wojewódzkiego. Tytuł finalisty zdobywa uczeń, który w etapie wojewódzkim uzyska minimum 30% punktów, a tytuł laureata konkursu  minimum 90% punktów.

    Miło nam poinformować, że w tym roku szkolnym mamy laureata z geografii! Został nim Kacper Nowak z klasy VIIIb. Wytrwałości, samozaparcia naszemu uczniowi nie zabrakło, nie zabrakło również ciężkiej pracy włożonej w przygotowanie do konkursu oraz wsparcia ze strony nauczyciela geografii i rodziców chłopca.

    Kacprowi gratulujemy przede wszystkim sukcesu, pracowitości oraz stawiania sobie ambitnych celów. Życzymy kolejnych edukacyjnych sukcesów w szkole średniej!

Data dodania: 2022-05-05 12:26:47
Data edycji: 2022-05-05 12:27:37
Ilość wyświetleń: 672

Strefa nauczyciela

dostęp zabezpieczony hasłem
Zobacz

Nasi Partnerzy

„W wychowaniu chodzi właśnie o to, ażeby człowiek stawał się coraz bardziej człowiekiem (…), ażeby również umiał bardziej być nie tylko z drugim, ale i dla drugich.”

JAN PAWEŁ II
Bądź z nami
aktualności i informacje
Biuletynu Informacji Publicznej
Logo Facebook
Facebook
Biuletynu Informacji Publicznej