Opcje widoku
Powiększ tekst
Powiększ tekst
Pomniejsz tekst
Pomniejsz tekst
Kontrast
Kontrast
Podkreślenie linków
Podkreślenie linków
Reset
Reset

LAUREAT I FINALISTA KURATORYJNEGO KONKURSU Z GEOGRAFII

    Geografia to jeden z najbardziej „życiowych” przedmiotów w szkole. Wyznacza, określa i opisuje wszystko to, co blisko, a także miejsca dalekie, odległe w przestrzeni i w czasie. To na geografii poznajemy między innymi prawa rządzące przyrodą i ekonomią, analizujemy zagadnienia dotyczące gospodarki i polityki różnych państw. Zaczynamy lepiej rozumieć otaczający nas świat.

    Uczniowie klas ósmych naszej szkoły doskonale o tym wiedzą - Filip Nowak i Radosław Miałkowski wzięli udział w jednym z najtrudniejszych konkursów wiedzy - konkursie kuratoryjnym. Przygotowywali się do niego przez kilka miesięcy, a ich ogromne sukcesy to wynik przede wszystkim wytrwałości w nauce, ciekawości oraz samozaparcia.  Z dumą ogłaszamy, że  Filip Nowak  uzyskał tytuł laureata kuratoryjnego konkursu z geografii– zajął 4 miejsce w całym województwie  podkarpackim, natomiast Radosław Miałkowski zdobył zaszczytny tytuł finalisty.

    Przyznane tytuły podkreślają ogromny wkład, zaangażowanie w naukę i szczególny talent laureatów i finalistów. Są także podziękowaniem dla nauczycieli i rodziców za trud mądrego wychowania, pomoc w rozpoznaniu zdolności i inspirowanie ich do zdobywania nowej wiedzy.

Data dodania: 2023-04-28 12:47:06
Data edycji: 2023-04-28 13:50:26
Ilość wyświetleń: 255

Strefa nauczyciela

dostęp zabezpieczony hasłem
Zobacz

Nasi Partnerzy

„W wychowaniu chodzi właśnie o to, ażeby człowiek stawał się coraz bardziej człowiekiem (…), ażeby również umiał bardziej być nie tylko z drugim, ale i dla drugich.”

JAN PAWEŁ II
Bądź z nami
aktualności i informacje
Biuletynu Informacji Publicznej
Logo Facebook
Facebook
Biuletynu Informacji Publicznej