Opcje widoku
Powiększ tekst
Powiększ tekst
Pomniejsz tekst
Pomniejsz tekst
Kontrast
Kontrast
Podkreślenie linków
Podkreślenie linków
Reset
Reset

LABORATORIA PRZYSZŁOŚCI – REALIZACJA ZADAŃ PROJEKTOWYCH

    Laboratoria Przyszłości to inicjatywa edukacyjna realizowana przez Ministerstwo Edukacji i Nauki we współpracy z Centrum GovTech w Kancelarii Prezesa Rady Ministrów. Celem Programu jest stworzenie nowoczesnej szkoły, w której zajęcia będą prowadzone w sposób ciekawy, angażujący uczniów oraz sprzyjający odkrywaniu ich talentów i rozwijaniu zainteresowań z zakresu nauk STEAM (nauka, technologia, inżynieria, sztuka oraz matematyka).

    Na przełomie grudnia i stycznia uczniowie naszej szkoły wykorzystywali zakupiony sprzęt podczas obowiązkowych zajęć edukacyjnych, kół zainteresowań oraz innych form rozwijania umiejętności, a także w czasie zajęć w świetlicy. Posługiwano się głównie tabletami, aparatem fotograficznym, klockami LEGO, mikroskopami, drukarką 3D. Nowoczesny sprzęt uatrakcyjnił zajęcia w szkole i pozwolił uczniom rozwijać pasje.

 

Laboratoria - video

Data dodania: 2024-01-26 10:18:08
Data edycji: 2024-01-26 10:50:48
Ilość wyświetleń: 213

Strefa nauczyciela

dostęp zabezpieczony hasłem
Zobacz

Nasi Partnerzy

„W wychowaniu chodzi właśnie o to, ażeby człowiek stawał się coraz bardziej człowiekiem (…), ażeby również umiał bardziej być nie tylko z drugim, ale i dla drugich.”

JAN PAWEŁ II
Bądź z nami
aktualności i informacje
Biuletynu Informacji Publicznej
Logo Facebook
Facebook
Biuletynu Informacji Publicznej