Wyniki Ogólnopolskiego konkursu Języka Angielskiego „Forget-me-not” 2026, organizowanego pod patronatem czasopisma „Języki Obce w Szkole”.
Nasi uczniowie po raz kolejny udowodnili, że nauka języków obcych może przynosić wspaniałe efekty. Szczególne gratulacje kierujemy do uczniów, którzy zdobyli dyplomy z wyróżnieniem i osiągnęli bardzo wysokie wyniki. Są to:
W klasie 5: Maja Ryndak kl.5a
W klasie 6: Maja Oprządek kl. 6b, Gabriela Grygiel kl. 6b, Hanna Krajewska kl. 6b
W klasie 7: Mateusz Skórski kl.7b
W klasie 8 : Oliwia Szynal kl. 8a, Natalia Sobczyk kl. 8a, Bartosz Charchut kl. 8a
Pozostali uczestnicy również zasługują na słowa uznania:
Szymon Myśliwiec i Zuzanna Podlasek – kl. 5a
Amelia Zastawny, Zofia Kumorek – kl. 6b
Lena Furman – kl. 7a
Adrian Kolbusz, Julia Hołowicka, Damian Przebięda, Julia Łępa - kl.7b
Serdecznie gratulujemy wszystkim uczestnikom i życzymy dalszych sukcesów w nauce języka angielskiego.
„W wychowaniu chodzi właśnie o to, ażeby człowiek stawał się coraz bardziej człowiekiem (…), ażeby również umiał bardziej być nie tylko z drugim, ale i dla drugich.”