Opcje widoku
Powiększ tekst
Powiększ tekst
Pomniejsz tekst
Pomniejsz tekst
Kontrast
Kontrast
Podkreślenie linków
Podkreślenie linków
Reset
Reset

IGRZYSKA DZIECI W KONKURSIE „BAW SIĘ Z NAMI”

    W dniu 02.06.2022 r. w Hali Sportowej im. Agaty Mróz – Olszewskiej w Brzostku odbyły się  Gminne Igrzyska Dzieci w Konkursie „Baw się z Nami” organizowane przez OSiR w Brzostku. Po dwuletniej przerwie spowodowanej pandemią do rywalizacji mogli stanąć uczniowie szkół podstawowych klas 1- 3.

    Ośmioosobowe zespoły rywalizowały w konkurencjach sztafet biegowych: z pałeczką, ze zmianą piłek, w workach i z szarfami oraz w konkurencjach technicznych: dodawanie skoków, rzuty do żywego kosza i strzały na bramkę. Miejsca zajęte przez drużyny w poszczególnych konkurencjach były przeliczane na punkty, z kolei ich suma wskazywała ostateczną kolejność. Nasi uczniowie fantastycznie radziły sobie z przygotowanymi konkurencjami, pokonując je niezwykle szybko i dokładnie zdobywając I miejsce. Nasza drużyna otrzymała wspaniały puchar, ponadto uczestnicy zostali obdarowani pamiątkowymi medalami oraz słodyczami.

 Gratulujemy zwycięzcom oraz wszystkim uczestnikom.

Data dodania: 2022-06-14 12:20:16
Data edycji: 2022-06-14 12:29:36
Ilość wyświetleń: 326

Strefa nauczyciela

dostęp zabezpieczony hasłem
Zobacz

Nasi Partnerzy

„W wychowaniu chodzi właśnie o to, ażeby człowiek stawał się coraz bardziej człowiekiem (…), ażeby również umiał bardziej być nie tylko z drugim, ale i dla drugich.”

JAN PAWEŁ II
Bądź z nami
aktualności i informacje
Biuletynu Informacji Publicznej
Logo Facebook
Facebook
Biuletynu Informacji Publicznej