Opcje widoku
Powiększ tekst
Powiększ tekst
Pomniejsz tekst
Pomniejsz tekst
Kontrast
Kontrast
Podkreślenie linków
Podkreślenie linków
Reset
Reset

I MIEJSCE W OGÓLNOPOLSKIM KONKURSIE ORGANIZOWANYM PRZEZ KOMENDĘ GŁÓWNĄ POLICJI

I MIEJSCE W OGÓLNOPOLSKIM KONKURSIE  ORGANIZOWANYM PRZEZ KOMENDĘ GŁÓWNĄ POLICJI

    Uczniowie klasy IVb Szkoły Podstawowej w Brzostku - Mikołaj Kolbusz, Maja Oprządek i Amelia Zastawny - zdobyli I miejsce w ogólnopolskim  konkursie pod nazwą „Śnieżny Dekalog”, który został zorganizowany w ramach akcji informacyjno-edukacyjnej „Kręci mnie bezpieczeństwo na stoku”. Inicjatorem przedsięwzięcia była Komenda Główna Policji wraz ze Stowarzyszeniem Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN, Stowarzyszeniem Instruktorów i Trenerów Snowboardu oraz Fundacją PZU. Uczniowie naszej szkoły pod opieką nauczycieli przygotowali spot filmowy, który dotyczył  Dekalogu Reguł Międzynarodowej Federacji Narciarskiej oraz bezpiecznego uprawiania sportów zimowych, w tym narciarstwa oraz snowboardu.

    Uroczysta gala finałowa odbędzie się 15 kwietnia 2024 roku w siedzibie Komendy Głównej Policji  w Warszawie, a my już dzisiaj cieszymy się z sukcesu!

 

ROZSTRZYGNIĘCIE KONKURSU „ŚNIEŻNY DEKALOG”

 

 

Data dodania: 2024-04-08 12:39:22
Data edycji: 2024-04-08 12:54:02
Ilość wyświetleń: 151

Strefa nauczyciela

dostęp zabezpieczony hasłem
Zobacz

Nasi Partnerzy

„W wychowaniu chodzi właśnie o to, ażeby człowiek stawał się coraz bardziej człowiekiem (…), ażeby również umiał bardziej być nie tylko z drugim, ale i dla drugich.”

JAN PAWEŁ II
Bądź z nami
aktualności i informacje
Biuletynu Informacji Publicznej
Logo Facebook
Facebook
Biuletynu Informacji Publicznej