Opcje widoku
Powiększ tekst
Powiększ tekst
Pomniejsz tekst
Pomniejsz tekst
Kontrast
Kontrast
Podkreślenie linków
Podkreślenie linków
Reset
Reset

I miejsce w Gminnym Konkursie klas I - III „Baw się z Nami”

    W dniu 8 maja w Hali Sportowej im. Agaty Mróz – Olszewskiej w Brzostku po raz kolejny odbyły się Eliminacje Gminne do Igrzysk Dzieci w Konkursie „Baw się z Nami”.

    Uroczystego otwarcia zawodów dokonał kierownik OSiR-u – Andrzej Piękoś, który po rozgrywkach wręczył uczestnikom dyplomy, medale i puchary. Przed rozpoczęciem rywalizacji wszyscy uczestnicy uczestniczyli w rozgrzewce. W konkursie brały udział 10- osobowe reprezentacje klas I - III ze szkół podstawowych naszej gminy. Drużyny rywalizowały w siedmiu regulaminowych  konkurencjach: bieg sztafetowy, konkurs rzutów piłeczką do worka, drużynowy skok w dal z miejsca, wyścigi w workach, biegi z przeciąganiem szarfy, wyścigi z zamianą piłek, strzały do bramki. Miejsca zajęte przez drużyny w poszczególnych konkurencjach były przeliczane na punkty, z kolei ich suma wskazywała ostateczną kolejność. Jak zwykle zawody wzbudziły wiele sportowych emocji, a w poszczególnych konkurencjach rywalizacja była bardzo zacięta. Rozgrywki odbyły się sprawnie i planowo, a wszystko organizacyjnie  dopięte było na ostatni guzik. Najlepsze wyniki osiągnęła drużyna naszej szkoły w składzie:

Viviana  Piątek

Oliwia Podgórska

Aurelia Trojan

Magdalena Gonet

Monika Szarek

Antek Moraniec

Antek Drechny

Maksymilian Grygiel

Filip Kula

Fabian Gleń

Sama rywalizacja szła bardzo sprawnie i planowo, a wszystko organizacyjnie było dopięte na ostatni guzik.

Dziękujemy Organizatorom – Pani Magdalenie, Pani Paulinie,  Panu Krzysztofowi oraz wolontariuszkom  za perfekcyjne przygotowanie konkursu i wspaniałą zabawę.

G. Maziarz

Data dodania: 2024-05-09 11:20:14
Data edycji: 2024-05-09 11:21:50
Ilość wyświetleń: 100

Strefa nauczyciela

dostęp zabezpieczony hasłem
Zobacz

Nasi Partnerzy

„W wychowaniu chodzi właśnie o to, ażeby człowiek stawał się coraz bardziej człowiekiem (…), ażeby również umiał bardziej być nie tylko z drugim, ale i dla drugich.”

JAN PAWEŁ II
Bądź z nami
aktualności i informacje
Biuletynu Informacji Publicznej
Logo Facebook
Facebook
Biuletynu Informacji Publicznej