Opcje widoku
Powiększ tekst
Powiększ tekst
Pomniejsz tekst
Pomniejsz tekst
Kontrast
Kontrast
Podkreślenie linków
Podkreślenie linków
Reset
Reset

DZIEŃ ŻYCZLIWOŚCI, TAŃCA I POZDROWIEŃ

    W naszej szkole zwyczajem już jest, że w listopadzie obchodzimy Dzień Tańca i Życzliwości i Pozdrowień, który wprowadza wszystkich w  miły, pełen radości i uśmiechu klimat.

    W tym roku uczniowie poszczególnych klas młodszych i starszych samodzielnie przygotowali  układy taneczne i zaprezentowali je w czasie przerw międzylekcyjnych. Prezentowane choreografie wywarły niesamowite wrażenie na publiczności. Warto pamiętać, że taniec ma niezwykły wpływ na nasze zdrowie emocjonalne, psychiczne, fizyczne oraz ogólne samopoczucie. To dlatego wszyscy w tym dniu czuli się wyjątkowo…

    Przy wejściu do szkoły uczniowie wręczali wszystkim ordery uśmiechu, które sprawiały, że  każdy obdarowany „wesołą buźką” stawał się weselszy i życzliwszy dla każdego.

    Na korytarzu zawisła gazetka z miłymi słowami i przesłaniem o byciu życzliwym dla każdego . Uczniowie wykonali plakaty zachęcające do codziennej życzliwości i robienia dobrych uczynków.

    Ten pełen pozytywnych emocji, uśmiechu, radości i miłych słów dzień przypomniał wszystkim, że warto jest zatrzymać się na chwilę, zastanowić nad własnym życiem, uczynić drobny gest życzliwości w stronę drugiego człowieka choćby poprzez ciepły uśmiech, miłe słowo, uprzejmość czy dobry uczynek.

Data dodania: 2023-11-29 10:57:22
Data edycji: 2023-11-29 11:00:04
Ilość wyświetleń: 228

Strefa nauczyciela

dostęp zabezpieczony hasłem
Zobacz

Nasi Partnerzy

„W wychowaniu chodzi właśnie o to, ażeby człowiek stawał się coraz bardziej człowiekiem (…), ażeby również umiał bardziej być nie tylko z drugim, ale i dla drugich.”

JAN PAWEŁ II
Bądź z nami
aktualności i informacje
Biuletynu Informacji Publicznej
Logo Facebook
Facebook
Biuletynu Informacji Publicznej