Opcje widoku
Powiększ tekst
Powiększ tekst
Pomniejsz tekst
Pomniejsz tekst
Kontrast
Kontrast
Podkreślenie linków
Podkreślenie linków
Reset
Reset

DZIEŃ ŻYCZLIWOŚCI, TAŃCA I POZDROWIEŃ

    21 listopada 2022 r. obchodziliśmy w naszej szkole DZIEŃ TAŃCA, ŻYCZLIWOŚCI I POZDROWIEŃ. Jego celem jest propagowanie wartości takich jak: wzajemny szacunek, tolerancja, chęć niesienia pomocy i  działania na rzecz innych. Uczniowie naszej szkoły również przyłączyli się do obchodów tego niezwykłego święta. Rano wszystkie dzieci pojawiły się w żółtych strojach lub z żółtymi elementami garderoby i otrzymały ordery życzliwości. Mieli również możliwość zrobienia sobie  pamiątkowego zdjęcie w fotobudce. W każdej klasie odbyła się pogadanka nt. „Co to znaczy być życzliwym dla innych?”. Dzieci rozmawiały o tym jak ważne i miłe są drobne gesty: bezinteresowny uśmiech do ludzi na ulicy, podanie ręki potrzebującemu, ustąpienie miejsca w autobusie. W czasie wspólnych zabaw panowała radosna, życzliwa atmosfera. Uczniowie przypomnieli sobie zasady dobrego zachowania tworząc KODEKS DOBREGO CZŁOWIEKA, wykonali przepiękne  plakaty prezentujące "Drzewo życzliwości", na którym przekazali ciepłe słowa oraz moc dobroci swoim kolegom i koleżankom. Nie zabrakło również zabaw tanecznych takich jak: belgijka, polonez , numa, numa jej, makarena, just dance, chocolate i wiele innych.

    Tak naprawdę każdy dzień powinien być pełen życzliwości, uśmiechu i wzajemnej sympatii, a nie tylko jeden kalendarzowy. Uprzejmość, życzliwość i uśmiech są zawsze na miejscu. Przekonajcie się sami.

Samorząd Uczniowski

Data dodania: 2022-11-28 11:35:10
Data edycji: 2022-11-28 11:58:45
Ilość wyświetleń: 327

Strefa nauczyciela

dostęp zabezpieczony hasłem
Zobacz

Nasi Partnerzy

„W wychowaniu chodzi właśnie o to, ażeby człowiek stawał się coraz bardziej człowiekiem (…), ażeby również umiał bardziej być nie tylko z drugim, ale i dla drugich.”

JAN PAWEŁ II
Bądź z nami
aktualności i informacje
Biuletynu Informacji Publicznej
Logo Facebook
Facebook
Biuletynu Informacji Publicznej