Opcje widoku
Powiększ tekst
Powiększ tekst
Pomniejsz tekst
Pomniejsz tekst
Kontrast
Kontrast
Podkreślenie linków
Podkreślenie linków
Reset
Reset

DZIEŃ TALENTÓW

„By stać się kimś w swoim fachu, trzeba mieć talent,

 determinację do ciężkiej pracy i odrobinę szaleństwa w duszy

 

 

    Dnia 21 marca został po raz pierwszy w naszej szkole zorganizowany Dzień Talentów. Na specjalnie przygotowanej scenie mogli się zaprezentować wszyscy chętni, którzy pragnęli podzielić się swoimi zdolnościami, zarówno tymi wrodzonymi jak również zdobytymi ciężką pracą i determinacją. Przed publicznością prezentowali się zarówno tancerze, gimnastyczki oraz wokaliści, muzycy czy przedstawiciele logicznego myślenia. W sali gimnastycznej zorganizowane zostały także specjalne stoiska, gdzie swoje prace mogli pokazać rysownicy, dziewczynki wykonujące rękodzieło czy sportowcy ze zdobytymi odznaczeniami i medalami.

    Nikomu z występujących czy prezentujących się nie można było odmówić talentu i zdolności! Widzowie zaskoczeni byli nie tylko różnorodnością występów, ale także świetnym przygotowaniem artystów. Nic więc dziwnego, że wszyscy uczestnicy pokazu nagrodzeni zostali gromkimi brawami. Cieszy fakt, że nasza szkoła gromadzi tak wiele kreatywnych, zdolnych i naprawdę profesjonalnych indywidalności!!!

Data dodania: 2024-03-26 10:54:57
Data edycji: 2024-03-26 12:08:03
Ilość wyświetleń: 119

Strefa nauczyciela

dostęp zabezpieczony hasłem
Zobacz

Nasi Partnerzy

„W wychowaniu chodzi właśnie o to, ażeby człowiek stawał się coraz bardziej człowiekiem (…), ażeby również umiał bardziej być nie tylko z drugim, ale i dla drugich.”

JAN PAWEŁ II
Bądź z nami
aktualności i informacje
Biuletynu Informacji Publicznej
Logo Facebook
Facebook
Biuletynu Informacji Publicznej