Opcje widoku
Powiększ tekst
Powiększ tekst
Pomniejsz tekst
Pomniejsz tekst
Kontrast
Kontrast
Podkreślenie linków
Podkreślenie linków
Reset
Reset

Dzień Anioła 2022

    Tradycją już w naszej szkole stało się coroczne obchodzenie na początku grudnia Dnia Anioła. Święto to ma nam przypomnieć i uzmysłowić, że mamy wokół siebie ludzi, których nazywamy aniołami i chociaż na co dzień nie noszą oni widocznych skrzydeł czy aureoli, to swoim sercem okazują nam wiele ciepła. Bez nich trudno by było żyć.

    Krótka inscenizacja przygotowana przez naszych uczniów, a składająca się z recytacji, piosenek oraz tańców nawiązywała do typowych anielskich zachowań. Zachęcała wszystkich - zarówno dzieci jak i dorosłych do wzajemnej życzliwości, zrozumienia, empatii oraz częstego okazywania sobie pogodnych uczuć.

    W tym wyjątkowym dniu każdy chętny mógł zostać aniołem. Wystarczyło tylko podzielić się fajną wiadomością, pozdrowić, posłać piękny uśmiech i co najważniejsze - być zadowolonym z tak pięknego i jedynego w swoim rodzaju dnia, spędzonego wśród tylu koleżanek i kolegów.

Data dodania: 2022-12-07 13:28:08
Data edycji: 2022-12-07 13:35:52
Ilość wyświetleń: 577

Strefa nauczyciela

dostęp zabezpieczony hasłem
Zobacz

Nasi Partnerzy

„W wychowaniu chodzi właśnie o to, ażeby człowiek stawał się coraz bardziej człowiekiem (…), ażeby również umiał bardziej być nie tylko z drugim, ale i dla drugich.”

JAN PAWEŁ II
Bądź z nami
aktualności i informacje
Biuletynu Informacji Publicznej
Logo Facebook
Facebook
Biuletynu Informacji Publicznej