Opcje widoku
Powiększ tekst
Powiększ tekst
Pomniejsz tekst
Pomniejsz tekst
Kontrast
Kontrast
Podkreślenie linków
Podkreślenie linków
Reset
Reset

Dni Otwarte w Zespole Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego im. Jana Pawła II w Brzostku na rok szkolny 2024/2025

    W dniu 11 kwietnia 2024 roku, w Zespole Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego w Brzostku, odbyła się promocja rekrutacyjna, skierowana do uczniów kończących szkołę podstawową. Wydarzenie to miało na celu przybliżenie oferty edukacyjnej oraz zalet nauki w tej placówce.

    Pod opieką wychowawcy Anety Krajewskiej oraz doradcy zawodowego Ewy Raś, uczniowie klasy ósmej zostali zapoznani z szerokim wachlarzem możliwości, jakie oferuje szkoła. Przewodnim hasłem promocji było: „Kochasz przyrodę, lubisz zwierzęta, kończysz szkołę podstawową, jesteś energiczny - trafiłeś idealnie!”

    Zespół Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego w Brzostku prezentuje się jako nowoczesna instytucja z bogatymi tradycjami, prowadzona przez Ministerstwo Rolnictwa i Rozwoju Wsi. Podkreślano, że szkoła zapewnia solidne wykształcenie oraz funkcjonalne pracownie dydaktyczne.

    Oferta edukacyjna obejmuje kształcenie w kierunku rolnictwa i dziedzin pokrewnych, takich jak weterynaria, architektura krajobrazu, czy mechanizacja rolnictwa i agrotechnika. Ponadto, szkoła aktywnie wspiera rozwój artystycznych talentów oraz umiejętności w zakresie żywienia i usług gastronomicznych.

    Jednym z atutów prezentowanych podczas promocji były możliwości odbywania praktyk za granicą, zwłaszcza na terenie Unii Europejskiej, co pozwala poznać nowoczesne metody rolnictwa oraz przygotowuje uczniów do wyzwań współczesnego rynku pracy.

    Podsumowując, Zespół Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego w Brzostku doskonale przygotowuje uczniów do wejścia na rynek pracy, oferując im szeroki wachlarz możliwości rozwoju zawodowego. Wielokierunkowa oferta edukacyjna pozwala uczniom dokonać świadomego wyboru szkoły średniej, zgodnie ze swoimi zainteresowaniami, umiejętnościami i predyspozycjami.

Data dodania: 2024-05-08 09:29:31
Data edycji: 2024-05-08 09:31:33
Ilość wyświetleń: 73

Strefa nauczyciela

dostęp zabezpieczony hasłem
Zobacz

Nasi Partnerzy

„W wychowaniu chodzi właśnie o to, ażeby człowiek stawał się coraz bardziej człowiekiem (…), ażeby również umiał bardziej być nie tylko z drugim, ale i dla drugich.”

JAN PAWEŁ II
Bądź z nami
aktualności i informacje
Biuletynu Informacji Publicznej
Logo Facebook
Facebook
Biuletynu Informacji Publicznej