Opcje widoku
Powiększ tekst
Powiększ tekst
Pomniejsz tekst
Pomniejsz tekst
Kontrast
Kontrast
Podkreślenie linków
Podkreślenie linków
Reset
Reset

DLA CIEBIE MAMO WIATR MAJOWĄ GRA PIOSENKĘ…

    Dzień Matki to jedno z najważniejszych świąt w roku, które celebrowane jest na całym świecie. To wyjątkowa okazja, aby podziękować mamom za ich ciężką pracę i bezwarunkową miłość.

   Tego niezwykłego dnia w naszej szkole nie zabrakło pięknych słów ukrytych w wierszach, piosenkach i tańcach przygotowanych przez uczniów klas trzecich pod kierunkiem  wychowawców. Na tle barwnej, kwiatowej dekoracji dzieci dziękowały za codzienną miłość, opiekę, troskę oraz poczucie bezpieczeństwa. Pojawiły się wiersze, wzruszające piosenki oraz rytmiczne tańce, które dostarczyły mamom wiele wzruszeń.

  Dzieci wręczyły mamom  piękne kwiaty oraz podziękowania w postaci własnoręcznie wykonanych portretów. Po  występie nie zabrakło gromkich  braw nagradzających starania występujących dzieci oraz mnóstwa uścisków.

Na zakończenie Pani Dyrektor Małgorzata Salacha  złożyła mamom szczere życzenia, a uczniom i wychowawcom pogratulowała perfekcyjnie przygotowanej części artystycznej.

wychowawcy klas trzecich

Data dodania: 2024-06-07 11:23:33
Data edycji: 2024-06-07 11:26:13
Ilość wyświetleń: 94

Strefa nauczyciela

dostęp zabezpieczony hasłem
Zobacz

Nasi Partnerzy

„W wychowaniu chodzi właśnie o to, ażeby człowiek stawał się coraz bardziej człowiekiem (…), ażeby również umiał bardziej być nie tylko z drugim, ale i dla drugich.”

JAN PAWEŁ II
Bądź z nami
aktualności i informacje
Biuletynu Informacji Publicznej
Logo Facebook
Facebook
Biuletynu Informacji Publicznej