Opcje widoku
Powiększ tekst
Powiększ tekst
Pomniejsz tekst
Pomniejsz tekst
Kontrast
Kontrast
Podkreślenie linków
Podkreślenie linków
Reset
Reset

CERTYFIKAT SZKOŁY ODPOWIEDZIALNEJ CYFROWO

CERTYFIKAT SZKOŁY ODPOWIEDZIALNEJ CYFROWO

Nasza szkoła wzięła udział w ogólnopolskim innowacyjnym projekcie edukacyjnym dla szkół podstawowych i ponadpodstawowych SZKOŁA ODPOWIEDZIALNA CYFROWO, organizowanego przez Fundację Dbam o Mój Z@sięg oraz Fundację LOTTO im. Haliny Konopackiej i otrzymała CERTYFIKAT SOC.

 

Udział nauczycieli, uczniów i rodziców w projekcie polegał na uczestnictwie w licznych szkoleniach pt. „Granie na Ekranie. Młodzież w świecie gier cyfrowych’’. Nauczyciele zdobytą podczas webinarów wiedzę wykorzystali przeprowadzając ciekawe lekcje wychowawcze.

 

Sami uczniowie, biorąc udział w szkoleniu dla młodych wolontariuszy, zaangażowali się w edukowanie społeczności szkolnej i lokalnej w obszarze wiedzy o odpowiedzialnym graniu w gry cyfrowe.

 

Dziękujemy całej społeczności szkolnej za zaangażowanie się w przedsięwzięcie, które wpisuje się w podstawowe kierunki realizacji polityki oświatowej państwa na rok szkolny 2020/2021, tj. punkt 4 (Wykorzystanie w procesach edukacyjnych narzędzi i zasobów cyfrowych oraz metod kształcenia na odległość. Bezpieczne i efektywne korzystanie z technologii cyfrowych.) oraz punkt 5 (Działania wychowawcze szkoły. Wychowanie do wartości, kształtowanie postaw i respektowanie norm społecznych.

Data dodania: 2021-06-20 15:49:58
Data edycji: 2021-06-29 15:51:06
Ilość wyświetleń: 395

Strefa nauczyciela

dostęp zabezpieczony hasłem
Zobacz

Nasi Partnerzy

„W wychowaniu chodzi właśnie o to, ażeby człowiek stawał się coraz bardziej człowiekiem (…), ażeby również umiał bardziej być nie tylko z drugim, ale i dla drugich.”

JAN PAWEŁ II
Bądź z nami
aktualności i informacje
Biuletynu Informacji Publicznej
Logo Facebook
Facebook
Biuletynu Informacji Publicznej