Opcje widoku
Powiększ tekst
Powiększ tekst
Pomniejsz tekst
Pomniejsz tekst
Kontrast
Kontrast
Podkreślenie linków
Podkreślenie linków
Reset
Reset

Akcja - Sprzątamy dla Polski

    W dniu 4 października  uczniowie naszej szkoły wraz z wychowawcami wzięli udział w Akcji „Sprzątamy dla Polski”, to ogólnopolska inicjatywa, której organizatorem jest Stowarzyszenie „Dla Polski”. Wydarzenie zostało objęte honorowym patronatem Prezesa Rady Ministrów, Ministra Edukacji i Nauki i Generalnej Dyrekcji Lasów Państwowych. Głównym celem przyświecającym tym działaniom było szerzenie idei zielonego patriotyzmu, wspólne, międzypokoleniowe i zorganizowane oczyszczanie terenów zielonych ze śmieci. To również symbol troski o naszą Ojczyznę. Poprzez podejmowanie tego typu działań zwracamy uwagę na ważny temat, jakim jest ekologia, ochrona klimatu, postawa odpowiedzialności młodego pokolenia, a także dbałość o lokalne środowisko.

    Społeczność szkolna, angażując się w akcję, udowodniła, że stan naszego środowiska nie jest im obojętny, dając dobry przykład,  pokazała, jak ważna jest troska o środowisko. Wierzymy, że codzienne działania  wpiszą się w nawyki nas wszystkich.

Samorząd Uczniowski

Data dodania: 2022-10-05 12:50:32
Data edycji: 2022-11-14 09:17:11
Ilość wyświetleń: 387

Strefa nauczyciela

dostęp zabezpieczony hasłem
Zobacz

Nasi Partnerzy

„W wychowaniu chodzi właśnie o to, ażeby człowiek stawał się coraz bardziej człowiekiem (…), ażeby również umiał bardziej być nie tylko z drugim, ale i dla drugich.”

JAN PAWEŁ II
Bądź z nami
aktualności i informacje
Biuletynu Informacji Publicznej
Logo Facebook
Facebook
Biuletynu Informacji Publicznej